Наші статті

Причини поломок зварювальних апаратів і як їх уникнути?

До нас звертаються клієнти з різними поломками зварювальних апаратів.

"Апарат не включається", "гуде вентилятор, але апарат не варить", "іскрить, але не запалює дугу", "горить індикатор помилки (перегрів)", "постійно варить на максимумі/мінімумі" і багато інших описів несправностей ми чуємо щодня.

Давайте розглянемо найпоширеніші причини поломок зварювальних інверторів і як їх уникнути!

Більшість поломок можна уникнути, просто почитавши інструкцію перед експлуатацією. Часто причиною непрацездатності апарату є пил або волога. Тому сварочник потрібно продувати раз в півроку при домашньому використанні, при більш інтенсивному - частіше. І не можна зберігати апарати у вологих приміщеннях. І звичайно ж, потрібно берегти апарат від падінь і механічних пошкоджень.

Не рекомендується використовувати поряд з інвертором болгарку, оскільки попадання всередину металевої стружки/пилу може привести до короткого замикання і як наслідок до дорогого ремонту.

В інструкції зазначено який час апарат може працювати без перерви, важливо цього дотримуватися і не перевантажувати інвертор. Так само причиною поломки може бути стрибок напруги (підвищена або знижена напруга у мережі).

Найчастіше причина короткого терміну служби апарату - низька ціна, а відповідно і якість сварки. У дешевих інверторах зустрічається непропай елементів, невідмиті плати, неякісні комплектуючі. На жаль, висока ціна не є запорукою відмінної якості. Зустрічаються дорогі і в той же час неякісні апарати. Важливо вибирати моделі і бренди, у яких ціна відповідає якості. Як це зробити?

Купити зварювальний інвертор або напівавтомат в інтернет-магазині ShopWeld. Ми спеціально відкрили цей магазин для того, щоб відібрати краще зварювальне обладнання та остаточно відповісти на питання "Який зварювальний інвертор краще купити?" У нас ви можете отримати консультацію і купити хороший апарат не переплачуючи за популярність і розкрученість бренду.

Найприкріше, коли апарат не працює відразу після покупки, а все через те, що в кожній партії трапляються браковані товари. А недобросовісні продавці не перевіряють апарати перед продажем, особливо, якщо відправляють товар клієнту поштою. Звичайно, для такого випадку є гарантія, але це ж додаткові проблеми і витрачений час. Ми в ShopWeld завжди тестуємо апарати перед продажем, тому Ви отримаєте 100% робочу сварку і зможете приступити до роботи.

Висновок!

Купуйте якісні апарати, дотримуйтесь правил використання зварювальних апаратів, не забувайте про правильне зберігання і інвертор прослужить вам багато років!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.