Послуги

Ремонт зварювальних апаратів (ARC, MMA, MIG, MAG, TIG)

Безкоштовна діагностика;
Огляд (діагностика) апарату відразу, при Вас;
Можливий терміновий ремонт, при Вас (уточнюйте);
Гарантія на роботу 1 місяць;
Можлива відправка Новою поштою;
Безготівковій розрахунок;
Вигідні ціни на ремонт.

Продаж нових зварювальних апаратів

Маючи досвід в ремонті зварювального обладнання, ми відкрили магазин ShopWeld, де пропонуємо протестовані і відкалібровані нашими майстрами зварювальні апарати. При надходженні кожен інвертор проходить перевірку, калібрування зварювального струму, модернізацію заздалегідь проблемних вузлів, тестування при зварюванні. У нас Ви особисто можете спробувати зварювальні інвертори в дії, спробувати як вони варять.

Продаж Б/У інверторів

У нас ви можете купити зварювальні інвертори б/у. Заходьте в наш магазин і вибирайте зварювальний апарат б/у. У нас можна протестувати апарати, спробувати проварити. Всі апарати пройшли перевірку наших майстрів! Ви не пошкодуєте, якщо купите інвертор у нас! Це хороший спосіб економії!

дізнатися більше
Ремонт сварочного аппарата Киев

Етапи ремонту

Діагностика

При надходженні апарат проходить діагностику, після чого вартість ремонту повідомляється клієнту.

Ремонт

Після узгодження вартості виконується ремонт.

Перевірка

Апарат проходить перевірку працездатності, після чого повертається клієнтові.

Вартість ремонту

Ціна ремонту зварювального апарату залежить від марки і моделі, а також від складності поломки. У прайсі вказані ціни на окремі послуги. Але кожен випадок унікальний! Якщо ви хочете дізнатися вартість ремонту саме Вашої сварки, то заповніть форму та натисніть кнопку "Розрахувати". Ми ознайомимося з наданою інформацією, підрахуємо ціну ремонту і зв'яжемося з Вами у найближчий робочий час!

СПІВПРАЦЯ З РЕМОНТУ

Ми пропонуємо співпрацю магазинам зварювального обладнання!

Якщо ви плануєте розвиток власного бізнесу, хочете надавати новий вид послуг для своїх клієнтів, не тільки продавати, а й займатися ремонтом проданої техніки, ми пропонуємо вам працювати з нами. Ми можемо забезпечити ремонт зварювальних інверторів і напівавтоматів.

Наші майстри - професіонали у своїй справі, здатні швидко діагностувати і усунути неполадки. Вашим клієнтам не доведеться довго чекати і вони зможуть приступити до зварювальних робіт вже через 2-3 дні.

Гарантуємо знижку на прайс наших послуг!

Всі подробиці про співпрацю можна дізнатися зв'язавшись з нами по телефону. - Зв'язатися з нами!

Оплата

Оплата готівкою

Під час самовивозу в нашому сервісі.

Оплата на карту ПриватБанк

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa/MasterCard.

Безготівковій розрахунок

Після узгодження вартості ремонту ми відправимо вам рахунок-фактуру, який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Доставка

Самопривіз/Самовивіз

У робочий час (10.00-18.00) ви можете самостійно привезти або забрати апарат за адресою Оранжерейна, 3.

Відправка Новою поштою

Ви можете відправити зварювальний апарат Новою поштою. Після ремонту ми відправимо його назад.

Про нас

Шукаєте ремонт інверторних зварювальних апаратів в Києві?

Ви зайшли за адресою!

Ми спеціалізований сервісний центр. Виконуємо ремонт тільки інверторного зварювального обладнання. Маємо величезний досвід і знання несправностей різних моделей зварювальних інверторів. Наші майстри виконують тільки поелементний ремонт, а не замінюють плати повністю. Завдяки цьому Ви отримаєте меншу вартість і вищу якість послуг, ніж у всенаправленому сервісному центрі. Після діагностики ми надамо інформацію про поломку і можливі варіанти ремонту.
Якщо у вас є питання, то вам сюди - Зв'язатися з нами!

Що ми вже відремонтували?

Нові статті

Причини поломок зварювальних апаратів і як їх уникнути?

До нас звертаються клієнти з різними поломками зварювальних апаратів. «Апарат не включається», «гуде вентилятор, але апарат не варить», «іскрить, але не запалює дугу», «горить індикатор помилки (перегрів)», «постійно варить на максимумі/мінімумі» і багато інших описів несправностей ми чуємо щодня.

Ремонт зварювального інвертора Forward 201 IGBT

Даний апарат повний аналог (копія) Kaiser NBC-250 Industry. Проблема: вибило пробки в щитку і тепер апарат не вмикається. Причина: скол резистора в колі зворотного зв’язку трансформатора струму. Виконано: заміна 4 силових транзисторів, заміна резистора. P.s. Також у нас можна придбати Kaiser NBC-250 Industry.

Ремонт зварювального напівавтомата Edison MIG-302 duos

Пилюка, стружка, сервіс…
В ремонті Edison MIG-302 duos. Причина: високовольтний пробій по металевій стружці. Виконано: заміна 4 силових транзисторів, чистка апарату.

Більше

ХОЧЕТЕ ОБМІНЯТИ СВІЙ СТАРИЙ АПАРАТ НА НОВИЙ?