Наші статті

Як вибрати зварювальний апарат?

Якщо ви читаєте цей текст, це означає, що ви хочете купити зварювальний інвертор. Чи не так?

У цій статті ви дізнаєтеся на що варто звернути увагу при покупці. А найголовніше - які інвертори рекомендують майстри, які знають нутро апаратів, їх сильні і слабкі сторони.

Переваги вибору інвертора

Зварювальні інвертори набирають все більшу популярність як для домашнього, так і професійного використання. Давайте розбиратися, якими перевагами володіють інвертори.

  • Невеликі розміри і вага завдяки використанню новітніх напівпровідникових елементів.
  • Додаткові функції: Hot-Start, Arc-Force, Anti-Stick.
  • Тривалість роботи. Інвертори можуть працювати довше без перерв.
  • Ціна інвертора дещо вища, а якість зварювання значно вище.

Правила при виборі зварювального апарату

Щоб купити хороший зварювальний інвертор, який буде служити Вам довго і якісно, зверніть увагу на правила при виборі апарату і застосовуйте їх на практиці.

  • Не віддавайте перевагу певному бренду. Багато хто вважає, що купивши апарат відомої марки, вони зможуть поліпшити якість зварювальних робіт. Але більшою мірою все залежить від навичок майстра, його досвіду і умінь. Наша порада: протестуйте кілька апаратів особисто, відчуйте як він працює, перевірте якість шва, реальну потужність апарату.
  • Вибір маленького апарата не завжди виправданий. Потрібно оцінити всі плюси і мінуси мініатюрного інвертора. Для зменшення габаритів апарату всі елементи і схеми мінімізують. Від цього знижується вихідна потужність і апарат може перегріватися. Є випадки, коли такий вибір необхідний. Але є й інші рішення! Наприклад, якщо Вам потрібно працювати на висоті, то необов'язково тримати інвертор на собі, можна використовувати подовжувачі для кабелів. І маленький апарат вже не так необхідний.
  • Заявлений виробником зварювальний струм може бути завищений. Апарат, в характеристиках якого вказаний струм 250 А, може видавати тільки 160-180 А. Дізнатися реальний струм можна за допомогою струмовимірювальних кліщів. Це такий прилад, який дозволяє виміряти силу струму безконтактним методом.

Де купити зварювальний інвертор?

Ми займаємося ремонтом зварювальних апаратів вже більше 5 років. На нашому рахунку ремонти різної складності, апарати різних брендів. Завдяки цьому досвіду ми знаємо сильні та слабкі місця апаратів. Ми пропонуємо найкращі апарати, які є на ринку України!

В першу чергу, кожен апарат проходить тестування .

Як вже було описано вище ↑, виробники завищують максимальний струм, а апарат часто не відкалібрований! Ми калібруємо кожен апарат , наклеюємо відповідну шкалу, щоб встановлюваний на регуляторі струм відповідав реальному.

Знаючи слабкі місця апаратів, ми усуваємо їх, тим самим вдосконалюємо кожен інвертор .

При виборі інвертора дуже важливо протестувати його самостійно! У нас можна проварити усіма апаратами, які вам сподобаються, і вибрати найбільш підходящий!

Який інвертор купити?

Зварювальний інвертор Kaiser NBC-250 Industry - портативний надійний апарат з "м'якою" зварювальною дугою для побутового використання. Обладнаний дроселем, що сприяє згладжуванню високочастотних коливань, дозволяючи підтримувати стабільну напругу на виході зварювального інвертора. Реальний максимальний струм Kaiser Industry - 180А.

 

 

 

 

Зварювальний інвертор Kaiser NBC-250L Profi - дуже популярний зварювальний апарат, який використовується в побутових умовах. Апарат оснащений цифровим дисплеєм для більшої зручності. Реальний максимальний струм Kaiser Profi - 180А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.